Skrūvgrieža uzgalis PZ1

Pozidriv tipa uzgalis (+ ar papildus 4 šķautnēm.) Šie uzgaļi ļoti bieži tiek izmantoti cinkotu kokskrūvju? skrūvju ieskrūvēšanai. PZ1 - 2,5mm kokskrūvēm . PZ2 - 3-5mm kokskrūvēm (populārākās). PZ3 - 6mm kokskrūvēm. PZ4 -dažādiem enkuriem. Izgatavoti no augsti kvalitatīva S2 tērauda izturības un ilgmūžības nodrošināšanai. Ļoti precīza uzgaļu ģeometrija, lai būtu precīza saķere ar skrūvi. Vairākas reizes rūdīti uzgaļi maksimālai cietībai. Ērts, informatīvs preču stendiņš ērtākai pirkšanai un pārdošanai.
TITANIUM (dzeltens) - uzggalis pārklāts ar titāna slāni , virsma kļūst līdz 3 reizēm izturīgāka, pateicoties cietākajai virsmai un elastīgākajai titāna uzgaļa iekšienei, uzgalis iztur lielāku griezes momentu; TITAN-CARBON (melns) - vislabākais, kas mums ir, ilgmūžības un komforta kombinācija, dubultais parklājums padara uzgaļa virsmu vēl izturīgāku, uzgalis tieši ieķeras ligzdā, tāpēc uzgalis neizslīd, tā rezultātā pagarinās tā kalpošanas laiks, frēzēta precīza uzgaļu ģeometrija, lai labi saķertos ar skrūvi;
TitanCarbon Torsion (melns ar zobiņiem) - ar papildu zobiņiem, kuri ieķeras skrūves ligzdā, tāpēc ar uzgalīti strādāt ir ļoti droši un vienkārši, skrūves pārgriešanas iespējamība ir ļoti maza, spiediena spēks griežot gandrīz nemaz nav jāizmanto. Torsion uzgaļa forma ļauj amortizēt piepešu skrūves apstāšanos, tāpēc uzgalis nelūst.

Izvēlies variantu:

Sākot no 0,98 €